UA RU EN
Сайт находится в режиме разработки и наполнения

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира —

СЛУШАЛИ:

Рапорт Преосвященного Онуфрія, архієпископа Чернівецького і Буковинського про відновлення чернечого життя в колишньому чоловічому монастирі Різдва Пресвятої Богородиці м.Чернівці ул.Трояновская, 1 «Гореча» і про призначення клірика Чернівецько-Буковинської єпархії ієромонаха Веніаміна (Волощука) намісником вищезгаданого монастиря.

Справка:

Чернівецький чоловічий монастир «Гореча» (м.Чернівці ул.Трояновская, 1) заснований в 1712р. У 1783р. австрійська влада перетворили його в прихід. Прихід «Гореча-монастир» з церквою на честь Різдва Пресвятої Богородиці проіснував до 1995р. У 1995р. рішенням загальних парафіяльних зборів (протокол №7 від 15.V.95г. додається) тут знову був відроджений чоловічий монастир. В даний час в ньому проживають 1 ієромонах, 1 чернець, і 3 послушника.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Благословити відновлення чернечого життя в «Гореча-монастирі» з храмом на честь Різдва Пресвятої Богородиці в м.Чернівці ул.Трояновская, 1.

2. Намісником вищезазначеного монастиря призначити клірика Чернівецько-Буковинської єпархії ієромонаха Веніаміна (Волощука) з возведенням в сан ігумена.

Все журналы от 22.11.1995 года
† ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† НИКОДИМ, МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ОНУФРІЙ, АРХІЄПИСКОП ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ
† НІКАНДР, АРХІЄПИСКОП КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ І ГОРОДОЦЬКИЙ
† ВАРФОЛОМІЙ, АРХІЄПИСКОП РІВНЕНСЬКИЙ І ОСТРОЗЬКИЙ
† ІЛАРІОН, АРХІЄПИСКОП ХЕРСОНСЬКИЙ І ТАВРІЙСЬКИЙ
† ІОНАФАН, АРХІЄПИСКОП СУМСЬКИЙ І ОХТИРСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Возврат к списку