UA RU EN
Сайт знаходиться в режимі розробки та наповнення

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира —

СЛУХАЛИ:

1. Рапорт Преосвященного Іларіона, архієпископа Херсонського і Таврійського, про утвердження за колишнім жіночим Свято-Григорівський (Бизюкова) монастирем статусу чоловічого монастиря і про призначення намісником цього монастиря ієромонаха Іраклія (Шаповала).

2. Рапорт Преосвященного Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського про звільнення з посади намісника Свято-Пантелеімонівського Одеського чоловічого монастиря архімандрита Тихона (Бондаренко) у зв'язку з його від'їздом до Чехії і про призначення намісником обителі насельника Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря ігумена Аркадія (Таранова Олександра Борисовича) з возведенням його в сан архімандрита.

3. Рапорт про призначення начальника скита «Китаївська пустинь».

4. Рапорт Преосвященного Макарія, архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського про відкриття Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря Вінницької єпархії.

5. Рапорт Преосвященного Сергія, єпископа Тернопільського і Кременецького в зв'язку з кончиною колишньої настоятельки обителі ігумені Херувими (Бенещук), про призначення старшою сестрою Богоявленського жіночого монастиря, що в м.Кременець, насельниці обителі, монахині Маріонілли (Панасюк).

6. Рапорт Преосвященного Мефодія, єпископа Хустського і Виноградівського про звільнення з посади настоятеля Свято-Предтеченского чоловічого монастиря, що в с.Бедевля, Тячівського району Закарпатської області ігумена Іова (Стець) на його прохання і про призначення настоятелем обителі клірика Хустської єпархії ієромонаха Феодосія (Крічфолувшій) зі зведенням його в сан ігумена.

УХВАЛИЛИ:

1. Благословити
а) перетворити колишній жіночий Свято-Григорівський (Бізюків) монастир в Свято-Григорівський (Бізюків) чоловічий монастир;
б) призначити намісником Свято-Григорівського (Бизюкова) чоловічого монастиря насельника цього монастиря Іраклія (Шаповала).

2. Благословити
а) звільнити архімандрита Тихона (Бондаренко) з посади намісника Свято-Пантелеімонівського Одеського чоловічого монастиря в зв'язку з від'їздом до Чехії.
б) призначити намісником Свято-Пантелеімонівського Одеського чоловічого монастиря ігумена Аркадія (Таранова) з возведенням його в сан архімандрита.

3. Призначити начальником скита «Китаївська пустинь» насельника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ігумена Прохора (Костюшенко).

4. Благословити відкриття Свято-Троїцького Браїлівського монастиря Вінницької єпархії.

5. Призначити старшою сестрою Богоявленського жіночого монастиря, що в м.Кременець, монахиню Маріонілла (Панасюк), благочинну обителі.

6. Благословити:
а) звільнити ігумена Іова (Стець) з посади настоятеля Свято-Предтеченского чоловічого монастиря, що в с.Бедевля Тячівського району Закарпатської області.
б) призначити настоятелем Свято-Предтеченского чоловічого монастиря, що в с.Бедевля Тячівського району Закарпатської області клірика Хустської єпархії ієромонаха Феодосія (Крічфолувшій) з возведенням його в сан ігумена.

Всі журнали від 03.04.1996 року
† ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† НИКОДИМ, МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ

Back to the list