UA RU EN
Website is in development mode and filling

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира —

LISTENED:

Рапорт Преосвященного Лазаря, архієпископа Сімферопольского та Кримського про відкриття Кізілташського чоловічого монастиря на честь свт.Стефана Сурожського в м.Феодосія Сімферопольської єпархії та про затвердження намісником цого монастиря ієрея Миколая Дем’янюка, після постриження його в чернецтво та про відкриття Новоспаського скита в с.Терновка Балаклавського району м.Севастополя Сімферопольської єпархії та про призначення намісником цього скита ієромонаха Веніаміна (Солодкого).

RESOLVED:

1. Благословити відкриття Кізілташського чоловічого монастиря на честь свт.Стефана Сурожського в м.Феодосія Сімферопольської єпархії.

2. Намісником Кізілташського чоловічого монастиря на честь свт.Стефана Сурожського в м.Феодосія Сімферопольської єпархії затвердити ієрея Миколая Дем’янюка після постриження його в чернецтво.

3. Благословити відкриття Новоспаського скита в с.Терновка Балаквавського району м.Севастополя Сімферопольської єпархії.

4. Намісником Новоспаського скита в с.Терновка Балаклавського району м.Севастополя Сімферопольської єпархії затвердити ієромонаха Веніаміна (Солодкого).

All journals on 15.04.1997 year
† ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† НИКОДИМ, МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ

Back to the list