UA RU EN
Website is in development mode and filling

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира —

LISTENED:

Повідомлення Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, про візит в Українську Православну Церкву Предстоятеля Елладської Православної Церкви Блаженнішого Христодула, Архієпископа Афінського і всієї Еллади.

Information:

З 25 по 26 серпня 2001 року із братнім візитом в Україні перебувала делегація Елладської Православної Церкви на чолі з Предстоятелем Блаженнішим Христодулом Архієпископом Афінським і всієї Еллади. Блаженніший Архієпископ Христодул привіз до Києва чесну главу Святого Апостола Андрія Первозванного для поклоніння віруючим, яка перебуватиме у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі до 5 вересня цього року.
26 серпня в неділю 12-ю після П'ятидесятниці Архієпископ Афінський і всієї Еллади Христодул в співслужінні Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, а також єпископату і духовенства Елладської та Української Православних Церков звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври , а напередодні - Всенічне бдіння у Свято-Успенському соборі Лаври.
Після Божественної літургії Блаженніший Архієпископ Христодул звернувся з привітанням до православного народу України та привітав усіх з 950-річним ювілеєм Лаври. Предстоятель Елладської Церкви вклонився святиням Лаври і деяким святиням м.Києва. У той же день він провів прес-конференцію для засобів масової інформації, на якій висловив підтримку канонічної Української Православної Церкви на чолі з її Предстоятелем Блаженнішим Володимиром, Митрополитом Київським і всієї України.

RESOLVED:

1. Подякувати Богові дивного у святих Своїх за можливість вклонитися чесній главі Святого Апостола Андрія Первозванного.

2. Висловити подяку Предстоятелю Елладської Православної Церкви Блаженнішому Христодулу, Архієпископу Афінському і всієї Еллади; за молитовне і братнє спілкування.

All journals on 29.08.2001 year
† ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† НИКОДИМ, МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ
† ІОНАФАН, АРХІЄПИСКОП ХЕРСОНСЬКИЙ І ТАВРІЙСЬКИЙ
† ВАРФОЛОМІЙ, АРХІЄПИСКОП РІВНЕНСЬКИЙ І ОСТРОЗЬКИЙ
† ВАСИЛІЙ, АРХІЄПИСКОП ЗАПОРІЗЬКИЙ І МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ
† МИТРОФАН, ЄПИСКОП ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Back to the list