UA RU EN
Website is in development mode and filling

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира —

LISTENED:

Інформацію Його Блаженства, Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України щодо пастирського візиту в Україну Предстоятеля Руської Православної Церкви Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила 24-25 лютого 2010 року.


Information:

24-25 лютого 2010 року відбувся архіпастирський візит Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Україну.

24 лютого Його Святість та членів делегації в аеропорту «Бориспіль» зустрічали Предстоятель Української Православної Церкви Його Блаженство, Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України, члени Священного Синоду УПЦ, духовенство, студенти та вихованці Київських Духовних шкіл, представники державної влади.

Увечері того ж дня Святіший Патріарх Кирил відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де його на території Ближніх печер зустрічали Намісник Лаври Преосвященний Павел, архієпископ Вишгородський, архієреї УПЦ, братія Лаври. Його Святість приклався до Чудотворного образу Успіння Божої Матері, що знаходиться у Хрестовоздвиженському храмі Лаври, після чого преподав Первосвятительське благословення братії монастиря.

25 лютого в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил та Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершили подячний молебень, під час якого вознесли Богу свої молитви за Україну та український народ. На молебні молився також новообраний Президент України В.Ф. Янукович. По закінченні молебню Його Святість звернувся до В.Ф.Януковича зі словами вітання з нагоди обрання його на посаду Президента України.

Святіший Патріарх Кирил та Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні членів Священного Синоду УПЦ звершили Божественну Літургію Передосвячених Дарів.

В другій половині дня Святіший Патріарх Кирил та супроводжуючі його особи відбули до Москви.

RESOLVED:

1. Інформацію прийняти до відома.

2. Піднести подяку Всемилостивому Богу за Його милість до Української Православної Церкви та нашого боголюбивого народу, явлену в можливості молитовного спілкування з Предстоятелем Руської Православної Церкви Святішим Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом.

3. Висловити щиру вдячність Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу за звершений архіпастирський візит в Україну та духовну підтримку віруючих Української Православної Церкви.

All journals on 26.02.2010 year
† ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† НИКОДИМ, МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ІОАННИКІЙ, МИТРОПОЛИТ ЛУГАНСЬКИЙ І АЛЧЕВСЬКИЙ
† ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ
† МАРК, АРХІЄПИСКОП ХУСТСЬКИЙ І ВИНОГРАДІВСЬКИЙ
† СЕРГІЙ, АРХІЄПИСКОП ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ І КРЕМЕНЕЦЬКИЙ
† ПАНТЕЛЕІМОН , АРХІЄПИСКОП КІРОВОГРАДСЬКИЙ І НОВОМИРГОРОДСЬКИЙ
† ЄФРЕМ , ЄПИСКОП КРИВОРІЗЬКИЙ І НІКОПОЛЬСЬКИЙ
† МИТРОФАН, АРХІЄПИСКОП БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ І БОГУСЛАВСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Back to the list