UA RU EN
Website is in development mode and filling

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира —

LISTENED:

Інформацію Його Блаженства, Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України про перебування в Україні Чудотворної ікони Божої Матері «Розчулення» («Умиление») (з 22 листопада по 6 грудня 2010 р.).

Information:

На прохання Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил благословив привезення в Україну Чудотворної ікони Божої Матері «Умиление», перед якою молився та почив у Бозі святий преподобний Серафим Саровський. Святіший Патріарх особисто супроводжував Святий образ із Москви до Києва. З 22 по 24 листопада ікона перебувала в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, з 24 листопада по 1 грудня – у храмі на честь Всіх Святих на місці будівництва Свято-Воскресенського кафедрального собору м.Києва, з 2 по 4 грудня – в м.Біла Церква, з 4 по 6 грудня – у Свято-Покровському жіночому монастирі м.Києва.

RESOLVED:

1. Інформацію прийняти до відома;

2. Скласти подяку Його Святості, Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу за надане благословення привезти в Україну Чудотворну ікону Божої Матері «Розчулення» («Умиление»);

3. Піднести подяку Всемилостивому Господу нашому Ісусу Христу та Його Пречистій Матері за милість до нашої країни, явлену у можливості перебування в Україні Чудотворної ікони Божої Матері «Умиление».

All journals on 23.12.2010 year
† ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† НИКОДИМ, МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ІОАННИКІЙ, МИТРОПОЛИТ ЛУГАНСЬКИЙ І АЛЧЕВСЬКИЙ
† ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ
† МАРК, АРХІЄПИСКОП ХУСТСЬКИЙ І ВИНОГРАДІВСЬКИЙ
† ІОАНН, АРХІЄПИСКОП ХЕРСОНСЬКИЙ І ТАВРІЙСЬКИЙ
† ФЕОДОР, АРХІЄПИСКОП АРХІЄПИСКОП МУКАЧІВСЬКИЙ І УЖГОРОДСЬКИЙ
† ЄВЛОГІЙ , ЄПИСКОП СУМСЬКИЙ І ОХТИРСЬКИЙ
† АГАПІТ , ЄПИСКОП СЄВЕРОДОНЕЦЬКИЙ І СТАРОБІЛЬСЬКИЙ
† МИТРОФАН, АРХІЄПИСКОП БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ І БОГУСЛАВСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Back to the list