UA RU EN
Website is in development mode and filling

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира —

LISTENED:

Інформацію Його Блаженства Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира про візит в Україну Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила 26-28 липня 2011 року.

Information:

26-28 липня 2011 року відбувся офіційний візит в Україну Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.
26 липня Святіший Патріарх та супроводжуючі його особи прибули в аеропорт «Бориспіль», після чого вирушили до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, де Його Святість зустрічали Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, намісник та братія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Цього ж дня відбулась зустріч Предстоятеля Руської Православної Церкви з Предстоятелем Грузинської Православної Церкви Святішим і Блаженнішим Католікосом-Патріархом всієї Грузії Іллєю ІІ.
27 липня Святіший Патріарх Кирил, Святіший і Блаженніший Католікос-Патріарх Ілля та Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні собору ієрархів з України, Білорусі, Росії та Грузії звершили урочистий молебень на Володимирській гірці біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру.
Того ж дня в Синодальному залі Київської Митрополії під головуванням Святішого Патріарха відбулось засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.
У другій половині дня Святіший Патріарх Кирил узяв участь у церемонії відкриття Міжнародного форуму «Православні жінки: єднання, служіння, любов», у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» м.Києва. Того ж дня в приміщенні Національного університету імені Т. Г. Шевченка відбулась зустріч Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з ректорами вищих навчальних закладів України.
28 липня, в день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та День Хрещення Русі, Святіший Патіарх Кирил, Святіший і Блаженніший Католікос-Патріарх Ілля ІІ та Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні собору ієрархів з України, Білорусі, Росії, Грузії, Кіпру, Румунії та чисельного духовенства звершили Божественну літургію на Соборній площі Києво-Печерської Лаври, по закінченні якої були виголошені взаємні привітання.
Того ж дня Святіший Патріарх Кирил відвідав у м.Києві Меморіал Вічної слави на могилі Невідомого солдата та меморіал пам’яті жертв голодомору в Україні, після чого Патріарх Кирил та супроводжуючі його особи вилетіли до Москви.

RESOLVED:

1. Інформацію прийняти до відома.

2. Висловити щиру подяку Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу за архіпастирський візит в Україну та духовну підтримку віруючих Української Православної Церкви.

All journals on 26.08.2011 year
† ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† НИКОДИМ, МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ІОАННИКІЙ, МИТРОПОЛИТ ЛУГАНСЬКИЙ І АЛЧЕВСЬКИЙ
† ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ
† НИФОНТ , МИТРОПОЛИТ ЛУЦЬКИЙ І ВОЛИНСЬКИЙ
† ІЛАРІОН, МИТРОПОЛИТ ДОНЕЦЬКИЙ І МАРІУПОЛЬСЬКИЙ
† АНТОНІЙ, МИТРОПОЛИТ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ
† ПАВЕЛ, МИТРОПОЛИТ ВИШГОРОДСЬКИЙ І ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ
† ЛАЗАР, МИТРОПОЛИТ СІМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ І КРИМСЬКИЙ
† МАРК, АРХІЄПИСКОП ХУСТСЬКИЙ І ВИНОГРАДІВСЬКИЙ
† ОЛЕКСАНДР , АРХІЄПИСКОП ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І ВИШНЕВСЬКИЙ
† ЄВЛОГІЙ , ЄПИСКОП СУМСЬКИЙ І ОХТИРСЬКИЙ
† МИТРОФАН, АРХІЄПИСКОП БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ І БОГУСЛАВСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Back to the list