UA RU EN
Website is in development mode and filling

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Преосвященного Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського (на підставі пп. 16, 17 розділу IV Статуту про управління Української Православної Церкви) –

DISCUSSED:

Щодо управління Київською єпархією на період  хвороби  Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

RESOLVED:

1. Управління Київською єпархією на період хвороби  Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України благословити звершувати колегіально комісії у складі:
1) Преосвященний Олександр, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії УПЦ – Голова;
2) Преосвященний Серафим, єпископ Яготинський, вікарій Київської Митрополії УПЦ;
3) Преосвященний Пантелеімон, єпископ Васильківський, вікарій Київської Митрополії УПЦ.

2. Комісію, що тимчасово керує Київською єпархією, підпорядкувати Головуючому Священного Синоду УПЦ Преосвященному Агафангелу, митрополиту Одеському та Ізмаїльському.

3. Вирішення поточних питань, пов’язаних з життєдіяльністю Київської Духовної Академії та Семінарії (в т. ч. рукоположення в священний сан та чернечі постриги студентів) доручити Ректору КДАіС Преосвященному Антонію, архієпископу Бориспільському, вікарію Київської Митрополії.

4. Вирішення поточних питань, пов’язаних з життєдіяльністю Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (в т. ч. рукоположення в священний сан та чернечі постриги насельників Лаври) доручити Наміснику Лаври Преосвященному Павлу, митрополиту Вишгородському і Чорнобильському, вікарію Київської Митрополії.

5. Намісникам та настоятелькам ставропігійних монастирів вирішення всіх поточних питань узгоджувати з Головуючим Священного Синоду УПЦ Преосвященним Агафангелом, митрополитом Одеським та Ізмаїльським.

6. Намісникам та настоятелькам монастирів Київської єпархії вирішення всіх поточних питань узгоджувати з Комісію, що тимчасово керує Київською єпархією.

All journals on 23.12.2011 year
ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ІОАННИКІЙ, МИТРОПОЛИТ ЛУГАНСЬКИЙ І АЛЧЕВСЬКИЙ
† ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ
† ІЛАРІОН, МИТРОПОЛИТ ДОНЕЦЬКИЙ І МАРІУПОЛЬСЬКИЙ
† ПАВЕЛ, МИТРОПОЛИТ ВИШГОРОДСЬКИЙ І ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ
† ЛАЗАР, МИТРОПОЛИТ СІМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ І КРИМСЬКИЙ
† МАРК, АРХІЄПИСКОП ХУСТСЬКИЙ І ВИНОГРАДІВСЬКИЙ
† ОЛЕКСАНДР , АРХІЄПИСКОП ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І ВИШНЕВСЬКИЙ
† АМВРОСІЙ , АРХІЄПИСКОП ЧЕРНІГІВСЬКИЙ І НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ
† ЄЛИСЕЙ , ЄПИСКОП БЕРДЯНСЬКИЙ І ПРИМОРСЬКИЙ
† НИКОДИМ , ЄПИСКОП ЖИТОМИРСЬКИЙ І НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ
† МИТРОФАН, АРХІЄПИСКОП БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ І БОГУСЛАВСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Back to the list