UA RU EN
Сайт находится в режиме разработки и наполнения

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Преосвященного Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського (на підставі пп. 16, 17 розділу IV Статуту про управління Української Православної Церкви) –

СЛУШАЛИ:

Інформацію Керуючого справами Української Православної Церкви Преосвященного Митрофана, архієпископа Білоцерківського і Богуславського про візити в Україну Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила: 14–15 вересня 2011 року — до Луганської єпархії та 1–2 жовтня 2011 року — до Чернівецької єпархії.

Справка:

14 вересня 2011 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил прибув до Луганської єпархії. До складу офіційної делегації, що супроводжувала Його Святість, увійшли: Керуючий справами Московської Патріархії митрополит Саранський і Мордовський Варсонофій, керівник Адміністративного секретаріату Московської Патріархії єпископ Солнєчногорський Сергій, голова Синодального інформаційного відділу В. Р. Легойда, секретар ВЗЦЗ з міжправославних відносин протоієрей Ігор Якимчук, помічник голови ВЗЦЗ протодиякон Володимир Назаркін, в.о. керівника особистого секретаріату Святішого Патріарха М.Г. Куксов.
З аеропорту Святіший Патріарх вирушив до Свято-Володимирського кафедрального собору м. Луганська.
15 вересня, в день пам’яті преподобних Антонія і Феодосія Печерських, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив Божественну літургію на Театральній площі м. Луганська. Після богослужіння на площі Героїв Великої Вітчизняної війни Патріарх Кирил поклав квіти до Пілона слави та Могили Невідомого солдата. Біля обох меморіалів  було проспівано «Вічну пам’ять» полеглим за Батьківщину.
Того ж дня Святіший Патріарх звершив закладку храму на честь ікони Божої Матері «Умиління», що будується в центрі Луганська. Храм споруджується на території Луганської обласної дитячої клінічної лікарні.
Увечері делегація РПЦ відбула до Москви.
1 жовтня 2011 року на запрошення Священного Синоду УПЦ Святіший Патріарх Кирил прибув до м. Чернівці. Після відвідання єпархіального управління Його Святість звершив всеношну у Свято-Духівському кафедральному соборі.
2 жовтня Предстоятель Руської Православної Церкви звершив освячення Свято-Троїцького собору Вознесенського Банченського чоловічого монастиря й очолив Божественну літургію в новоосвяченому храмі. Після богослужіння відбулося відкриття дому для дітей-інвалідів при Вознесенському монастирі. По закінченні офіційних заходів делегація відбула до Москви.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Інформацію прийняти до відома.

2. Висловити щиру подяку Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу за архіпастирські візити в Луганську та Чернівецькі єпархії  Української Православної Церкви та духовну підтримку віруючих України.

Все журналы от 26.01.2012 года
ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ІОАННИКІЙ, МИТРОПОЛИТ ЛУГАНСЬКИЙ І АЛЧЕВСЬКИЙ
† ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ
† ІЛАРІОН, МИТРОПОЛИТ ДОНЕЦЬКИЙ І МАРІУПОЛЬСЬКИЙ
† ПАВЕЛ, МИТРОПОЛИТ ВИШГОРОДСЬКИЙ І ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ
† ЛАЗАР, МИТРОПОЛИТ СІМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ І КРИМСЬКИЙ
† МАРК, АРХІЄПИСКОП ХУСТСЬКИЙ І ВИНОГРАДІВСЬКИЙ
† ОЛЕКСАНДР , АРХІЄПИСКОП ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І ВИШНЕВСЬКИЙ
† АМВРОСІЙ , АРХІЄПИСКОП ЧЕРНІГІВСЬКИЙ І НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ
† НИКОДИМ , ЄПИСКОП ЖИТОМИРСЬКИЙ І НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ
† МИТРОФАН, АРХІЄПИСКОП БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ І БОГУСЛАВСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Возврат к списку