UA RU EN
Сайт знаходиться в режимі розробки та наповнення

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Преосвященного Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського (на підставі пп. 16, 17 розділу IV Статуту про управління Української Православної Церкви) –

СЛУХАЛИ:

Інформацію Керуючого справами Української Православної Церкви Преосвященного Митрофана, архієпископа Білоцерківського і Богуславського про візит в Україну 23–24 вересня 2011 року Предстоятеля Польської Православної Церкви Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Варшавського і всієї Польщі Савви.

Довідка:

З 23 по 24 вересня 2011 р. на запрошення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира з офіційним візитом в Україні перебував Блаженніший Митрополит Варшавський і всієї Польщі Савва.
Блаженніший Митрополит Савва прибув до України з метою взяти участь в урочистостях з нагоди 1010-річчя заснування та 20-річчя відродження Свято-Успенського Святогірського ставропігійного Зимненського жіночого монастиря (с. Зимне Волинської області).
23 вересня Блаженніший Митрополит Савва звершив у Зимненській обителі святкову всеношну, а 24 вересня, в день святкування Зимненської чудотворної ікони – очолив Божественну літургію.

УХВАЛИЛИ:

1. Інформацію прийняти до відома.

2. Скласти щиру подяку Блаженнішому Митрополиту Варшавському і всієї Польщі Савві за візит в Україну, спільну молитву з єпископатом, духовенством та вірними Української Православної Церкви та свідчення нашої єдності у Христі Іісусі.

Всі журнали від 26.01.2012 року
ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ІОАННИКІЙ, МИТРОПОЛИТ ЛУГАНСЬКИЙ І АЛЧЕВСЬКИЙ
† ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ
† ІЛАРІОН, МИТРОПОЛИТ ДОНЕЦЬКИЙ І МАРІУПОЛЬСЬКИЙ
† ПАВЕЛ, МИТРОПОЛИТ ВИШГОРОДСЬКИЙ І ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ
† ЛАЗАР, МИТРОПОЛИТ СІМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ І КРИМСЬКИЙ
† МАРК, АРХІЄПИСКОП ХУСТСЬКИЙ І ВИНОГРАДІВСЬКИЙ
† ОЛЕКСАНДР , АРХІЄПИСКОП ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І ВИШНЕВСЬКИЙ
† АМВРОСІЙ , АРХІЄПИСКОП ЧЕРНІГІВСЬКИЙ І НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ
† НИКОДИМ , ЄПИСКОП ЖИТОМИРСЬКИЙ І НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ
† МИТРОФАН, АРХІЄПИСКОП БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ І БОГУСЛАВСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Back to the list