UA RU EN
Сайт находится в режиме разработки и наполнения

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира —

СЛУШАЛИ:

Інформацію Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира про відкриття (відродження) в м. Києві подвір’я Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря.

Справка:

28 березня 2012 року на ім’я Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира надійшов лист від ігумена Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря архімандрита Ієремії з проханням благословити відродження в м. Києві подвір’я Свято-Пантелеімонівського монастиря. 8 травня 2012 року Священний Синод Української Православної Церкви (журнал №36) ухвалив підтримати пропозицію ігумена монастиря архімандрита Ієремії та направити відповідне клопотання Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу, який 2 липня 2012 року в листі за №01/3252 на ім’я Блаженнішого Митрополита Володимира повідомив про своє благословення на відродження (відкриття) в м. Києві подвір’я Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Відкрити (відродити) в м. Києві подвір’я Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря при храмі святителя Михаїла, першого митрополита Київського.

2. Піднести подячні молитви Всемилостивому Богу за Його милість, явлену у можливості зміцнити духовні узи нашої Церкви зі Святою Горою через відкриття подвір’я Афонської обителі в м. Києві.

3. Встановити наступний порядок його функціонування:

В юридичному, господарському та адміністративному відношенні подвір’я перебуває у підпорядкуванні Київської митрополії.
У храмі подвір’я на ектеніях після підношення імені Патріарха Московського і всієї Русі та Митрополита Київського і всієї України окремим проханням підносити ім’я священноархімандрита, настоятеля Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря за формулою: «О всечестнем отце нашем священноархимандрите Иеремии с братией обители сея, Господу помолимся».

День пам’яті великомученика і цілителя Пантелеімона (27 липня / 9 серпня, старий/новий стиль) святкувати як престольне свято.

Настоятель подвір’я за поданням Свято-Пантелеімонівського монастиря затверджується Митрополитом Київським і всієї України.

Причт подвір’я перебуває у підпорядкуванні Митрополита Київського і всієї України.

4. Направити подяку Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу за Його Первосвятительське благословення на відкриття в м .Києві подвір’я Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря.

5. Висловити подяку ігумену Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря архімандриту Ієремії з братією за понесені труди для відкриття у м. Києві подвір’я Афонської обителі.

Все журналы от 20.07.2012 года
† ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ
† ІЛАРІОН, МИТРОПОЛИТ ДОНЕЦЬКИЙ І МАРІУПОЛЬСЬКИЙ
† ПАВЕЛ, МИТРОПОЛИТ ВИШГОРОДСЬКИЙ І ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ
† ЛАЗАР, МИТРОПОЛИТ СІМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ І КРИМСЬКИЙ
† СОФРОНІЙ, МИТРОПОЛИТ ЧЕРКАСЬКИЙ І КАНІВСЬКИЙ
† МАРК, АРХІЄПИСКОП ХУСТСЬКИЙ І ВИНОГРАДІВСЬКИЙ
† ІОНАФАН, АРХІЄПИСКОП ТУЛЬЧИНСЬКИЙ І БРАЦЛАВСЬКИЙ
† ВАРФОЛОМІЙ, АРХІЄПИСКОП РІВНЕНСЬКИЙ І ОСТРОЗЬКИЙ
† МИТРОФАН, АРХІЄПИСКОП БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ І БОГУСЛАВСЬКИЙ
†АГАПІТ , ЄПИСКОП СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ І СТАРОБІЛЬСЬКИЙ
† АНТОНІЙ, АРХІЄПИСКОП БОРИСПІЛЬСЬКИЙ І БРОВАРСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Возврат к списку