UA RU EN
Сайт находится в режиме разработки и наполнения

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія —

СЛУШАЛИ:

Рапорт Преосвященного митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія про утворення чоловічого монастиря на честь Усікновення глави Іоанна Предтечі Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви на місці парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці (с. Зруб-Комарівський Сторожинецького району Чернівецької області) та затвердження ієромонаха Никодима (Сухолотюка Віктора Юрійовича) на посаді намісника (ігумена) вищевказаного монастиря з возведениям його у сан архімандрита.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Утворити чоловічий монастир на честь Усікновення глави Іоанна Предтечі Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви на місці парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці (с. Зруб- Комарівський Сторожинецького району Чернівецької області).

2. Прийняти та зареєструвати Статут чоловічого монастиря на честь Усікновення глави Іоанна Предтечі Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (с. Зруб-Комарівський Сторожинецького району Чернівецької області).

3. Затвердити ієромонаха Никодима (Сухолотюка Віктора Юрійовича) на посаді намісника (ігумена) чоловічого монастиря на честь Усікновення глави Іоанна Предтечі Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (с. Зруб-Комарівський Сторожинецького району Чернівецької області) з возведениям його у сан архімандрита.

Все журналы от 12.05.2021 года
† ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† МАРК, МИТРОПОЛИТ ХУСТСЬКИЙ І ВИНОГРАДІВСЬКИЙ
† ІЛАРІОН, МИТРОПОЛИТ ДОНЕЦЬКИЙ І МАРІУПОЛЬСЬКИЙ
† ПАВЕЛ, МИТРОПОЛИТ ВИШГОРОДСЬКИЙ І ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ
† ІОНАФАН, МИТРОПОЛИТ ТУЛЬЧИНСЬКИЙ І БРАЦЛАВСЬКИЙ
† ВАРСОНОФІЙ, МИТРОПОЛИТ ВІННИЦЬКИЙ І БАРСЬКИЙ
† РОМАН , АРХІЄПИСКОП КОНОТОПСЬКИЙ І ГЛУХІВСЬКИЙ
† АНТОНІЙ, МИТРОПОЛИТ БОРИСПІЛЬСЬКИЙ І БРОВАРСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Возврат к списку