UA RU EN
Сайт находится в режиме разработки и наполнения

ЖУРНАЛ № 12

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира —

СЛУШАЛИ:

1. Рапорт Преосвященного Онуфрія, Архієпископа Чернівецького і Буковинського про відкриття жіночого монастиря в честь св.. праведної Анни на Аннинській горі в м. Вашківці Вижницького благочиння Чернівецької єпархії.

2. Рапорт Преосвященного Пітірима, Єпископа Миколаївського і Вознесенського про відкриття Свято-Михайлівського жіночого монастиря в с. Пелагіївка Новобугського району Миколаївської єпархії.

ПОСТАНОВИЛИ:

Благословити
1. відкриття жіночого монастиря св.. праведної Анни на Аннинській горі в с. Вашківці Вижницького благочиння Чернівецької єпархії.

2. відкриття Свято-Михайлівського жіночого монастиря в с. Пелагіївка, Новобугського району Миколаївської єпархії.

ЖУРНАЛ № 13

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира —

СЛУШАЛИ:

Рапорт Преосвященного Іова, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського про звільнення його, за станом здоров я від керування Житомирською єпархією.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Преосвященного Іова, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського звільнити від керування Житомирською єпархією з по численням на спокій.

2. Єпископом Житомирським і Новоград-Волинським бути архімандриту Гурію (Кузьменко), насельнику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври з тим, щоб наречення і хіротонію його на єпископа здійснити у м. Києві.

Про що надіслати відповідні Укази.

† ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† НИКОДИМ, МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ІРИНЕЙ, АРХІЄПИСКОП ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ І КРИВОРІЗЬКИЙ
† ІОАННИКІЙ, АРХІЄПИСКОП ЛУГАНСЬКИЙ І СТАРОБІЛЬСЬКИЙ
† ОНУФРІЙ, ЄПИСКОП ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ
† МИКОЛАЙ, ЄПИСКОП ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ І КОЛОМИЙСЬКИЙ
† ІОНАФАН, АРХІЄПИСКОП СУМСЬКИЙ І ОХТИРСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Возврат к списку