UA RU EN
Сайт знаходиться в режимі розробки та наповнення

ЖУРНАЛ № 29

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира —

СЛУХАЛИ:

Рапорт Преосвященного Софронія, архієпископа Черкаського і Канівського, про затвердження ігуменею Свято-Троїцького жіночого монастиря м. Чигирин Черкаської єпархії черниці Катерини (Калашник) з возведенням у сан ігумені і покладанням наперсного хреста за посадою.

УХВАЛИЛИ:

Затвердити черницю Катерину (Калашник) ігуменею Свято-Троїцького жіночого монастиря м. Чигирин Черкаської єпархії з возведенням у сан ігуменії і покладанням наперсного хреста за посадою.

ЖУРНАЛ № 30

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира —

СЛУХАЛИ:

Рапорт Преосвященного Августина, архієпископа Львівського і Галицького про затвердження настоятелькою Спасо-Преображенського жіночого монастиря Львівської єпархії монахині Варвари (Щурат-Глухої) з возведенням в сан ігумені.

УХВАЛИЛИ:

Затвердити монахиню Варвару (Щурат-Глуху) настоятелькою Спасо-Преображенського жіночого монастиря Львівської єпархії з возведенням в сан ігумені.

† ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† НИКОДИМ, МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ
† МАРК, АРХІЄПИСКОП СУМСЬКИЙ І ОХТИРСЬКИЙ
† ВІССАРІОН, АРХІЄПИСКОП ОВРУЦЬКИЙ І КОРОСТЕНСЬКИЙ
† АНАТОЛІЙ, АРХІЄПИСКОП САРНЕНСЬКИЙ І ПОЛІСЬКИЙ
† МИТРОФАН, АРХІЄПИСКОП БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ І БОГУСЛАВСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Back to the list