UA RU EN
Сайт знаходиться в режимі розробки та наповнення

ЖУРНАЛ № 40

СЛУХАЛИ:

ІнформаціюБлаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія про призначення єпархіального архієрея Чернівецько-Буковинської єпархії.

УХВАЛИЛИ:

1. Керуючим Чернівецько-Буковинською єпархією призначити Преосвященного архієпископа Хотинського Мелетія, звільнивши його з посади вікарія Чернівецько-Буковинської єпархії.

2.Єпископом Хотинським, вікарієм Чернівецько-Буковинської єпархії бути архімандриту Євсевію (Дудці), клірику Чернівецько-Буковинської єпархії, звільнивши його з посади намісника (ігумена) Іоанно-Богословського Хрещатицького чоловічого монастиря Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (с. Хрещатик Заставнівського району Чернівецької області).

3.Наречення та хіротонію архімандрита Євсевія (Дудки) в єпископа Хотинського, вікарія Чернівецько-Буковинської єпархії звершити в м. Києві.

Про що надіслати відповідні Укази.

ЖУРНАЛ № 41

СЛУХАЛИ:

ІнформаціюБлаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія про призначення архімандрита Серафима (Дудки) намісником (ігуменом) Іоанно-Богословського Хрещатицького чоловічого монастиря Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (с. Хрещатик Заставнівського району Чернівецької області).

УХВАЛИЛИ:

Призначити на посаду намісника (ігумена) Іоанно-Богословського Хрещатицького чоловічого монастиря Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (с. Хрещатик Заставнівського району Чернівецької області) архімандрита Серафима (Дудку).

ЖУРНАЛ № 50

СЛУХАЛИ:

Рапорт Преосвященного єпископа Конотопського і Глухівського Романа про призначення монахині Софії (Лотоцької) на посаду настоятельки Свято-Харалампіївського жіночого монастиря Конотопської єпархії Української Православної Церкви (с. Гамаліївка Шосткинського району Сумської області) з возведенням у сан ігумені та возложенням наперсного хреста за посадою.

УХВАЛИЛИ:

Призначити на посаду настоятельки Свято-Харалампіївського жіночого монастиря Конотопської єпархії Української Православної Церкви (с. Гамаліївка Шосткинського району Сумської області) монахиню Софію (Лотоцьку) з возведенням в сан ігумені та возложенням наперсного хреста за посадою.

ЖУРНАЛ № 51

СЛУХАЛИ:

Рапорт Преосвященного архієпископа Херсонського і Таврійського Іоанна про звільнення ігумені Анастасії (Бернацької) з посади настоятельки Благовіщенського жіночого монастиря} Херсонської єпархії Української Православної Церкви (с. Приозерне Комсомольського району Херсонської області), згідно з поданим проханням.

УХВАЛИЛИ:

Звільнити ігуменю Анастасію (Бернацьку) з посади настоятельки Благовіщенського жіночого монастиря} Херсонської єпархії Української Православної Церкви (с. Приозерне Комсомольського району Херсонської області), згідно з поданим проханням.

ЖУРНАЛ № 52

СЛУХАЛИ:

Інформацію Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія про звільнення ігумені Анастасії (Гуцол) з посади настоятельки жіночого монастиря на честь святої Анастасії Київської Київської єпархії Української Православної Церкви (с. Ковалівка Васильківського району Київської області), згідно з поданим проханням.

УХВАЛИЛИ:

Звільнити ігуменю Анастасію (Гуцол) з посади настоятельки жіночого монастиря на честь святої Анастасії Київської Київської єпархії Української Православної Церкви (с. Ковалівка Васильківського району Київської області), згідно з поданим проханням.

† ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ЛАЗАР, МИТРОПОЛИТ СІМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ І КРИМСЬКИЙ
† МАРК, МИТРОПОЛИТ ХУСТСЬКИЙ І ВИНОГРАДІВСЬКИЙ
† ІЛАРІОН, МИТРОПОЛИТ ДОНЕЦЬКИЙ І МАРІУПОЛЬСЬКИЙ
† ФЕОДОР, МИТРОПОЛИТ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ І ГОРОДОЦЬКИЙ
† ПАВЕЛ, МИТРОПОЛИТ ВИШГОРОДСЬКИЙ І ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ
† МИТРОФАН, МИТРОПОЛИТ ЛУГАНСЬКИЙ І АЛЧЕВСЬКИЙ
† СЕРГІЙ, МИТРОПОЛИТ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ І КРЕМЕНЕЦЬКИЙ
† МИТРОФАН, АРХІЄПИСКОП ГОРЛІВСЬКИЙ І СЛОВ’ЯНСЬКИЙ
† ПАНТЕЛЕІМОН, АРХІЄПИСКОП ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ І КОЛОМИЙСЬКИЙ
† АНТОНІЙ, МИТРОПОЛИТ БОРИСПІЛЬСЬКИЙ І БРОВАРСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ 

Back to the list