UA RU EN
Сайт находится в режиме разработки и наполнения

ЖУРНАЛ № 30

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія —

СЛУШАЛИ:

Інформацію Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія про святкування у 2016 році 1000-ліття давньоруського чернецтва на Святій Горі Афон.

Справка:

На ім’я Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія надійшов лист від ігумена Руського на Афоні Свято-Пантелеімонівського монастиря схиархімандрита Ієремії, в якому йдеться про святкування 1000-ліття давньоруського чернецтва на Святій Горі Афон.

У листі міститься прохання розглянути можливість святкування вказаного ювілею в Українській Православній Церкві, зокрема в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, яка заснована афонським подвижником — преподобним Антонієм Печерським.

ПОСТАНОВИЛИ:

Благословити святкування у 2016 році в Українській Православній Церкві 1000-ліття давньоруського чернецтва на Святій Горі Афон.

ЖУРНАЛ № 35

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія —

СЛУШАЛИ:

Рапорт Преосвященного митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія про призначення монахині Євфимії (Дасарової) на посаду настоятельки Свято-Архістратиго-Михайлівського жіночого монастиря Харківської єпархії Української Православної Церкви (м. Лозова Харківської області) з возведенням її в сан ігумені та возложенням наперсного хреста за посадою.

ПОСТАНОВИЛИ:

Призначити монахиню Євфимію (Дасарову) на посаду настоятельки Свято-Архістратиго-Михайлівського жіночого монастиря Харківської єпархії Української Православної Церкви (м. Лозова Харківської області) з возведенням її в сан ігумені та возложенням наперсного хреста за посадою.

ЖУРНАЛ № 37

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія —

СЛУШАЛИ:

Рапорт Преосвященного архієпископа Ніжинського і Прилуцького Іринея про звільнення з посади намісника (ігумена) Свято-Миколаївського Пустельно-Рихлівського чоловічого монастиря Української Православної Церкви (с. Рихли Коропського району Чернігівської області) архімандрита Гурія (Фірова) та призначення на цю посаду ієромонаха Єлисея (Ткаченка) з возведенням у сан архімандрита.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Звільнити архімандрита Гурія (Фірова) з посади намісника (ігумена) Свято-Миколаївського Пустельно-Рихлівського чоловічого монастиря Української Православної Церкви (с. Рихли Коропського району Чернігівської області).

2. Призначити ієромонаха Єлисея (Ткаченка) на посаду намісника (ігумена) Свято-Миколаївського Пустельно-Рихлівського чоловічого монастиря Української Православної Церкви з возведенням у сан архімандрита.

ЖУРНАЛ № 38

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія —

СЛУШАЛИ:

Рапорт Преосвященного архієпископа Сєверодонецького і Старобільського Никодима про призначення архімандрита Матфея (Крохмаля) на посаду намісника (ігумена) Свято-Сергієвського чоловічого монастиря Сєверодонецької єпархії Української Православної Церкви (м. Кремінна Луганської області).

ПОСТАНОВИЛИ:

Призначити архімандрита Матфея (Крохмаля) на посаду намісника (ігумена) Свято-Сергієвського чоловічого монастиря Сєверодонецької єпархії Української Православної Церкви (м. Кремінна Луганської області).

ЖУРНАЛ № 39

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія —

СЛУШАЛИ:

Рапорт Преосвященного єпископа Івано-Франківського і Коломийського Тихона про звільнення архімандрита Діонісія (Федорова) з посади намісника Свято-Михайлівського Угорницького монастиря Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви (с. Баб’янка Коломийського району Івано-Франківської області) та затвердження на посаді настоятеля (священноархімандрита) вищевказаного монастиря Преосвященного єпископа Івано-Франківського і Коломийського Тихона.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Звільнити архімандрита Діонісія (Федорова) з посади намісника Свято-Михайлівського Угорницького монастиря Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви (с. Баб’янка Коломийського району Івано-Франківської області).

2. Затвердити Преосвященного єпископа Івано-Франківського і Коломийського Тихона на посаді настоятеля (священноархімандрита) Свято-Михайлівського Угорницького монастиря Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви.

ЖУРНАЛ № 45

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія —

СЛУШАЛИ:

1. Інформацію Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія про утворення жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері «Услишательниця» Київської єпархії Української Православної Церкви на місці Свято-Миколаївської парафії (с. Фасова Макарівського району Київської області).

2. Рапорт Преосвященного митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела про утворення Свято-Покровського скита Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря Одеської єпархії Української Православної Церкви (с. Маринівка Біляївського району Одеської області).

3. Рапорт Преосвященного митрополита Хустського і Виноградівського Марка про зміну назви та прийняття у новій редакції Статуту Свято-Успенського жіночого монастиря Хустської єпархії Української Православної Церкви (с. Угля Тячівського району Закарпатської області).

4. Рапорт Преосвященного митрополита Тульчинського і Брацлавського Іонафана про утворення жіночого монастиря на честь Cвятого Архістратига Михаїла Тульчинської єпархії Української Православної Церкви на місці парафії на честь Святого Архістратига Божого Михаїла (смт. Чечельник Чечельницького району Вінницької області).

5. Рапорт Преосвященного архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона про прийняття та реєстрацію Статуту Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря Уманської єпархії Української Православної Церкви (с. Хижня Жашківського району Черкаської області).

6. Рапорт Преосвященного архієпископа Чернівецького і Буковинського Мелетія про утворення чоловічого монастиря на честь преподобного Серафима Саровського Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (с. Іспас Вижницького району Чернівецької області).

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Благословити:
а) утворити жіночий монастир на честь ікони Божої Матері «Услишательниця» Київської єпархії Української Православної Церкви на місці Свято-Миколаївської парафії (с. Фасова Макарівського району Київської області);
б) прийняти та зареєструвати Статут жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері «Услишательниця» Київської єпархії Української Православної Церкви.

2. Благословити:
а) утворити Свято-Покровський скит Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря Одеської єпархії Української Православної Церкви (с. Маринівка Біляївського району Одеської області);
б) прийняти та зареєструвати Статут Свято-Покровського скита Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря Одеської єпархії Української Православної Церкви.

3. Благословити:
а) змінити назву Свято-Успенського жіночого монастиря Хустсько-Виноградівської єпархії Української Православної Церкви (с. Угля Тячівського району Закарпатської області) на Свято-Успенський жіночий монастир Хустської єпархії Української Православної Церкви;
б) прийняти та зареєструвати у новій редакції Статут Свято-Успенського жіночого монастиря Хустської єпархії Української Православної Церкви (с. Угля Тячівського району Закарпатської області);
в) призначити монахиню Сергію (Немеш) на посаду настоятельки Свято-Успенського жіночого монастиря Хустської єпархії Української Православної Церкви з возведенням її в сан ігумені та возложенням наперсного хреста за посадою.

4. Благословити:
а) утворити жіночий монастир на честь Cвятого Архістратига Михаїла Тульчинської єпархії Української Православної Церкви на місці парафії на честь Святого Архістратига Божого Михаїла (смт Чечельник Чечельницького району Вінницької області);
б) прийняти та зареєструвати Статут жіночого монастиря на честь Cвятого Архістратига Михаїла Тульчинської єпархії Української Православної Церкви;
в) призначити насельницю Покровського жіночого монастиря м. Києва монахиню Серафиму (Смагло) на посаду настоятельки жіночого монастиря на честь Cвятого Архістратига Михаїла Тульчинської єпархії Української Православної Церквиз возведенням її в сан ігумені та возложенням наперсного хреста за посадою.

5. Благословити прийняти та зареєструвати Статут Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря Уманської єпархії Української Православної Церкви (с. Хижня Жашківського району Черкаської області).

6. Благословити:
а) утворити чоловічий монастир на честь преподобного Серафима Саровського Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (с. Іспас Вижницького району Чернівецької області);
б) прийняти та зареєструвати Статут чоловічого монастиря на честь преподобного Серафима Саровського Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви;
в) призначити архімандрита Даниїла (Калинича) на посаду намісника (ігумена) чоловічого монастиря на честь преподобного Серафима Саровського Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви.

ЖУРНАЛ № 46

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія —

СЛУШАЛИ:

Рапорт Преосвященного архієпископа Чернівецького і Буковинського Мелетія про призначення монахині Кіри (Гудими) на посаду настоятельки Свято-Покровського жіночого монастиря Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (с. Молодія Глибоцького району Чернівецької області) з возведенням її в сан ігумені та возложенням наперсного хреста за посадою.

ПОСТАНОВИЛИ:

Призначити монахиню Кіру (Гудиму) на посаду настоятельки Свято-Покровського жіночого монастиря Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (с. Молодія Глибоцького району Чернівецької області) з возведенням її в сан ігумені та возложенням наперсного хреста за посадою.

† ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЧЛЕНИ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ:
† АГАФАНГЕЛ, МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ І ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
† ЛАЗАР, МИТРОПОЛИТ СІМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ І КРИМСЬКИЙ
† МАРК, МИТРОПОЛИТ ХУСТСЬКИЙ І ВИНОГРАДІВСЬКИЙ
† ІЛАРІОН, МИТРОПОЛИТ ДОНЕЦЬКИЙ І МАРІУПОЛЬСЬКИЙ
† ФЕОДОР, МИТРОПОЛИТ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ І ГОРОДОЦЬКИЙ
† ПАВЕЛ, МИТРОПОЛИТ ВИШГОРОДСЬКИЙ І ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ
† МИТРОФАН, МИТРОПОЛИТ ЛУГАНСЬКИЙ І АЛЧЕВСЬКИЙ
† ФИЛИП, МИТРОПОЛИТ ПОЛТАВСЬКИЙ І МИРГОРОДСЬКИЙ
† ЛУКА, АРХІЄПИСКОП ЗАПОРІЗЬКИЙ І МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ
† НИКОДИМ, АРХІЄПИСКОП СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ І СТАРОБІЛЬСЬКИЙ
† АНТОНІЙ, МИТРОПОЛИТ БОРИСПІЛЬСЬКИЙ І БРОВАРСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ

Возврат к списку